Hakkımızda

ankara-mobilya-yeniiii2002 yılında mobilya dekorasyon şirketi olarak kurulan Ankara Mobilya, alanında uzmanlaşmış kadrosu ve mobilya sektörünün en iyi tasarım programları ve kesim makinelerini kullanarak birbirinden güzel ve estetik mobilyalar üretmektedir. Çağa ayak uyduran mobilya tasarımları ve prensip odaklı çalışan ekibi ile geçmişten bugüne kadar çok sayıda mobilyanın altına imzasını atmıştır.

Ankara Mobilya, üretim aşamalarını bilgisayar destekli olarak yapmakta ve kusursuz ürünler ortaya çıkarmaktadır. Mobilya üretim aşamasında, istediğiniz tasarım ADeko Mobilya Tasarım programı ile 3 boyutlu projelendirilmesi yapılır. Ürün beğeninize sunulup onay alındıktan sonra atölye işlemleri başlar ve mobilyanız son halini alır. Ürünlerimizde en kaliteli malzemeler ve en iyi makineler kullanılmaktadır.

Yaşam alanlarınızı daha da güzelleştirmek için, mobilya sektöründe öncü bir firma olan Ankara Mobilya sektöründe daima en iyi olmayı hedeflemekte ve bu vizyon ile yeni mobilyalar üretmektedir. Her zaman en iyisini ve en kalitelisini yapmayı bir görev olarak kabul etmektedir.